Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bezprz sterownik 230V 4 kanały 3 Tryby pracy+Pilot

Dostępność: brak towaru
Cena: 53,76 zł 56,00 zł 53.76
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

4 Kanałowy radiowy sterownik AC 85-230V

w zestawie z pilotem 4 kanałowym

3 Tryby pracy

Jog, self-locking, interlocking

500W na kanał

Rozmiar obudowy podobny jak Sonoff Basic w szerokości i długości. 0,7 cm grubszy.

Tryby pracy:

 • Jog(domyślny) - tryb chwilowy wciśnij przycisk pilota, przekaźnik załączy się. Puść przycisk pilota przełącznik wyłączy się. Tryb przeznaczony do chwilowego dostarczenia impulsu do załączenia się odbiornika. Na przykład elektrycznej furtki/drzwi.
 • Self-locking - pozwala na włączenie urządzeń, które zostają włączone dopóki nie zostaną wyłączone ręcznie. (Klasyczny przełącznik)
 • Interlocking - gdy włączymy jeden kanał A, a później drugi B to pierwszy kanał A zostanie automatycznie wyłączony.
 • napięcie pracy AC85-250V
 • maksymalne obciążenie: każdy kaanał 500W
 • częstotliwość radiowa: 433MHz
 • czułość odbioru sygnału: -105dbm
 • odchylenie częstotliwości: ± 0.2MHz
 • tryb kodowania: learning type
 • tryby pracy: jog, self-locking, interlocking, (dwa: self-locking + dwa jogging) (dwa self-locking + dwa interlocking) (dwa jogging + dwa interlock) (dwa Interlock + dwa interlock)
 • modulacja: ASK
 • zasięg radiowy: 70M w wolnej przestrzeni
 • wymiar płytki PCBA: 65mm*35mm*18mm
 • wymiar obudowy: 85MM * 40MM * 25MM

Instrukcja parowania z pilotami i obsługi

1. Parowanie i praca w trybie jog (chwilowym)

Naciśnij przycisk parowania jeden raz. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. System automatycznie wyjdzie z trybu parowania/nasłuchu jeżeli przez 10 sekund nie otrzyma kodu radiowego od pilota.

2. Parowanie i praca w trybie self-locking (klasyczny przełącznik)

Naciśnij przycisk parowania dwa razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. System automatycznie wyjdzie z trybu parowania/nasłuchu jeżeli przez 10 sekund nie otrzyma kodu radiowego od pilota.

3. Parowanie i praca w trybie Interlocking (przełącznik wykluczający)

Naciśnij przycisk parowania trzy razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. System automatycznie wyjdzie z trybu parowania/nasłuchu jeżeli przez 10 sekund nie otrzyma kodu radiowego od pilota.

4. Parowanie i praca w trybie Dwa przełączniki self-locking i dwa przełączniki w trybie jog

Naciśnij przycisk parowania cztery razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. Przełącznik działa teraz w trybie dwa przełączniki self-locking i dwa przełączniki w trybie jog.

5. Parowanie i praca w trybie Dwa przełączniki self-locking i dwa przełączniki w trybie interlocking

Naciśnij przycisk parowania pięć razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. Przełącznik działa teraz w trybie dwa przełączniki self-locking i dwa przełączniki w trybie interlocking.

6. Parowanie i praca w trybie Dwa przełączniki w trybie Jog(Chwilowy) i dwa przełączniki w trybie interlocking

Naciśnij przycisk parowania sześć razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. Przełącznik działa teraz w trybie dwa przełączniki Jog i dwa przełączniki w trybie interlocking.

7. Parowanie i praca w trybie Dwa przełączniki w trybie Interlocking(Chwilowy) i dwa przełączniki w trybie interlocking (dwie pary)

Naciśnij przycisk parowania siedem razy. Zaświeci się dioda LED. Przełącznik wszedł w tryb nasłuchu. Przyciśnij przycisk na pilocie. Dioda LED zaświeci się trzy razy co oznacza, że kod został zapamiętany. Przełącznik działa teraz w trybie dwa przełączniki Jog i dwa przełączniki w trybie interlocking.

Czyszczenie zapamiętanych ustawień i kodów pilota.

Naciśnij przycisk parowania osiem razy. Dioda LED zaświeci się osiem razy. Oznacza to, że ustawienia i kody zostały skasowane.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl