Bezprz. Czujnik otwarcia drzwi/okien do Sonoff zPL

Dostępność: brak towaru
Cena: 21,12 zł 22,00 zł 21.12
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi okna 433 MHz

Funkcje:

Informowanie o otwarciu: drzwi, okien, kabin, szaf, szuflad, bram

Ochrona obrazów, fotografii, eksponatów przed zdjęciem ze ściany

Alarm dźwiękowy w centrali

Dyskretny rozmiar i wygląd

Prosty montaż, łatwa obsługa

Specyfikacja techniczna:

Częstotliwość działania 433 MHz

Zasięg działania do 50 m w otwartej przestrzeni

Odległość czujnika od magnesu ≤ 10mm

Wymiary czujnika: 24 x 60 x 13 mm

Wymiary magnesu: 10 x 40 x 13 mm

Zasilanie: bateria 3VDC CR2032 (w zestawie)

Czujka kontaktronowa to prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny detektor otwarcia okien czy drzwi, będący częścią systemu alarmowego lub systemu automatyki i alarmowania Sonoff eWelink lub innego.

Czujniki otwarcia mają tę przewagę nad czujnikami ruchu, że informują o próbie włamania jeszcze przed dostaniem się złodzieja do wnętrza domu.

Dzięki temu zyskasz przewagę czasową – w chwili, gdy włamywacz spróbuje sforsować drzwi czy okna, dostaniesz wiadomość push w aplikacji i będziesz mógł szybko zareagować. Czujka otwarcia uruchomi także alarm w centrali jaką posiadasz, co może spłoszyć intruza. Kontaktrony można stosować w oknach, drzwiach, we włazie prowadzącym na dach, a nawet w drzwiczkach meblowych. System alarmowy z czujnikiem drzwiowym jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli zwierząt – pozostawiony sam w domu pupil nie uruchomi alarmu, jak mogłoby się to zdarzyć przy zastosowaniu czujek ruchu.

Jak prawidłowo montować kontaktrony:

nigdy nie montuj kontaktronów od strony zawiasów, ponieważ możliwe jest dość szerokie odchylenie np. drzwi i okien bez wywołania alarmu

na drzwiach - montuj u góry lub pośrodku

na oknach - montaż może być u góry i u dołu, dolny montaż umożliwia uchylanie okna do wietrzenia

na drzwiach garażowych - umieść dwa czujniki u góry i u dołu rolety

Oferowany czujnik otwarcia okien/drzwi jest elementem zestawu monitoringu/automatyki. Nie wydaje on sygnałów dźwiękowych sam w sobie, a jedynie wysyła sygnał radiowy informujący o zmianie stanu / otwarcia / włamania, który odebrany przez centralkę może wywołać różne reakcje.

W prosty sposób możesz dodać taki czujnik do swojego systemu inteligentnego domu Sonoff poprzez urządzenie Sonoff RF Bridge, który odbiera i nadaje sygnały RF 433 MHz i łączy je z Twoim istniejącym systemem. Użyj także aplikacji IFTTT aby zwiększyć możliwości automatyki.

Na tej aukcji kupujesz czujnik otwarcia drzwi i okien. Centralę RF Bridge lub Centralkę Alarmową RF 433 możesz dokupić na naszych aukcjach.

W zestawie:

  • Czujnik otwarcia drzwi/okien
  • Baterie
  • Opakowanie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl