Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Inteligentny zamek z cylindrem ZigBee 3.0 TUYA
Inteligentny zamek z cylindrem ZigBee 3.0 TUYA
689,00 zł 661,44 zł
szt.
Inteligentne gniazdko 2X Wifi pomiar zużycia TUYA
Inteligentne gniazdko 2X Wifi pomiar zużycia TUYA
78,16 zł 75,03 zł
Shelly 1L dopuszkowy przekaźnik bez żyły N
Shelly 1L dopuszkowy przekaźnik bez żyły N
72,00 zł 69,12 zł
szt.
Shelly i3 sterownik dopuszkowy akcji automatyzacji
Shelly i3 sterownik dopuszkowy akcji automatyzacji
62,49 zł 59,99 zł
szt.
Shelly H&T Czujnik temperatury i wilgotności
Shelly H&T Czujnik temperatury i wilgotności
116,25 zł 111,60 zł
szt.
Sonoff TH10 + Herm. Czujnik Temperatury DS18B20
Sonoff TH10 + Herm. Czujnik Temperatury DS18B20
64,68 zł 62,09 zł
szt.
Sonoff POW R2
Sonoff POW R2
56,21 zł 53,96 zł
szt.
Centralka Bramka ZigBee 3.0 USB WiFi TUYA
Centralka Bramka ZigBee 3.0 USB WiFi TUYA
112,94 zł 108,42 zł
szt.
Sonoff TH10 + Czujnik Temperatury Wilgotności PLFV
Sonoff TH10 + Czujnik Temperatury Wilgotności PLFV
68,60 zł 65,86 zł
szt.
Sonoff DC 5-32V Sterownik Wifi beznapięciowy
Sonoff DC 5-32V Sterownik Wifi beznapięciowy
48,25 zł 46,32 zł
szt.
Głowica termostatyczna GTZ03 ZigBee TUYA
Głowica termostatyczna GTZ03 ZigBee TUYA
158,50 zł 152,16 zł
STEROWNIK LICZNIK ZUŻYCIA PRĄDU DO 60A WIFI TUYA
STEROWNIK LICZNIK ZUŻYCIA PRĄDU DO 60A WIFI TUYA
195,00 zł 187,20 zł
Zwroty

Chcesz zwrócić towar?

 

Ty odsyłasz nam towar, a my zwracamy Ci pieniądze. Odstąpienie od umowy jest też powszechnie zwane zwrotem towaru, nie należy go jednak mylić z reklamacją.

Towar zwracany musi być nowy, nieużywany, niewadliwy i fabrycznie zapakowany. Urządzenie możesz sprawdzić w sposób taki jakbyś oglądał i testował go w sklepie stacjonarnym. Wszelkie używanie poza standardowy zarząd urządzeniem w trakcie 14 dni na zwrot może zostać obciążone potrąceniem kwoty zwrotu.

Nie zrywaj folii ochronnych, nie niszcz opakowania. Nie pisz nic na oryginalnym pudełku, nie naklejaj na nie żadnych naklejek itp. Odsyłany towar zapakuj w dodatkowe opakowanie, możesz wykorzystać opakowanie, zewnętrzne otrzymane od nas z przesyłką. Jeżeli zwracany towar zostanie świadomie wysłany z uszkodzeniami, kwota zwrotu może zostać być obniżona. 

Jeżeli chodzi o zwrot to nie musisz nam pisać powodów tej decyzji - Ty zwracasz towar, my nie pytamy, dlaczego (choć oczywiście jeśli zechcesz podzielić się z nami swoją opinią czy podać przyczynę, dla której się rozmyśliłeś, będzie to dla nas cenna i użyteczna informacja za którą będziemy wdzięczni).

 

 

Ile mam na to czasu?

 

Zgodnie z prawem - 14 dni od momentu otrzymania towaru. Zwane jest to "czasem do namysłu". Zgłoś chęć zwrotu w dowolny sposób, telefonicznie, mailowo. Zawsze powołuj się na numer zamówienia.

Odeślij nam zwracany produkt według wybranej procedury. A co jeśli przesyłka nadana w tym terminie dotrze do nas już po 14 dniach? Nic. Najważniejsza jest data nadania. 

 

 

 

 

Co muszę wypełnić i jak mogę odesłać towar?
 

Masz kilka możliwości.

Pamiętaj aby towar odsyłać kompletny w oryginalnym opakowaniu!

Jeśli towar został zakupiony w sklepie www.houseiq.pl najszybszą i najwygodniejszą, tak dla Ciebie jak i dla nas, będzie skorzystanie z darmowej przesyłki zwrotnej Inpost Paczkomaty, do której instrukcję znajdziesz pod tym linkiem:

INSTRUKCJA DARMOWE ZWROTY

Dzięki tej metodzie możesz, zwracane produkty wysłać do nas bezkosztowo tam też możesz opisać zwrot. W ten sposób pomijasz konieczność wypełniania formularza odstąpienia od umowy.

 

 

 

Podobnie możesz postąpić przy towarze zakupionym w sklepie Allegro. Działaj zgodnie z instrukcjami z poniższego linku powołując się na numer Twojego zwracanego zamówienia :

Zwroty z Allegro

Oczywiście możesz też odesłać zwracany towar na własny koszt.

Pamiętaj jednak, że w tym przypadku musisz odesłać towar przesyłką rejestrowaną (co najmniej Poczta Polska List Polecony) – nie chcemy przecież, aby przesyłka została zniszczona lub się zgubiła.  Dodatkowo nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, na koszt odbiorcy, nadanych do paczkomatów, odbiór w punkcie itp.

Adres wysyłki:
PSMART/id3.pl
Hutnicza 36B
81-061 Gdynia
Dopisek "ZWROTY I REKLAMACJE"

 

W każdym przypadku zalecane jest wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Skorzystaj z poniższego szablonu:

Formularz zwrotu

i umieść dokument w paczce z odsyłanym towarem.

 

  

 

Jak szybko zwracacie pieniądze?
 

Zgodnie z prawem, pieniądze musimy zwrócić Ci niezwłocznie, w terminie nie dłuższym niż 14 dni. Oczywiście zawsze zwracamy pieniądze tak szybko jak to możliwe, po sprawdzeniu przedmiotów i kompletnym obiegu dokumentów księgowo magazynowych.


 

W jakich sytuacjach nie będzie mi wolno zwrócić towaru?

Są takie sytuacje i jesteśmy prawnie zobowiązani Cię o nich poinformować. W praktyce jednak przepisy te raczej nie odnoszą się do towarów oferowanych w naszym sklepie. Dokładne informacje znajdziesz tu, na stronie www.PrawoKonsumenckie.pl. Pamiętaj też, że prawo do zwrotu towaru na podstawie odstąpienia od umowy mają wyłącznie klienci nie sprzedający danego towaru komercyjnie.

 

Dodatkowe uwarunkowania zwrotów, o których powinieneś wiedzieć!

 

Jeśli zwracasz produkt kupiony w zestawie z innym produktem, zwróć cały zestaw produktów. Gdy odstępujesz od umowy sprzedaży, odstępujesz też od umów dodatkowych, które są z nią związane. Dotyczy to np. przedmiotów dołączonych do głównego produktu za 1 grosz jak i zestawów z obniżoną ceną jednego czy 2 produktów.  
 
Zakupy na raty zwracasz w całości – jeśli raty obejmowały kilka produktów, nie możesz zwrócić tylko części zamówienia.
 
Jeżeli zwracasz towar zamówiony wedle własnej specyfikacji np. zmiana oprogramowania. To przyjmiemy taki zwrot jednakże nie zwrócimy Ci kwoty za wykonaną już usługę programowania. W trosce o Twoje bezpieczeństwo każdy zwracany towar jest ponownie programowany, aby usunąć ewentualnie wpisane w urządzenie dane wrażliwe jak hasła loginy do sieci, hasła do usług czy portali.  
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl